O nas

Mamy uśmiech dla każdego

Nie chcemy używać pretensjonalnych stwierdzen, że "miłość do piękana jest naszą pasją" ale ktoś kiedyś powiedział, że "jak robisz to co lubisz to nie musisz pracować". Tak my lubimy naszą pracę, lubimy tu być, rozmawiać z Wami spotykać nowych ludzi. Wiele przyjaźni już zawiązało się w naszym salonie i ta właśnie atmosfera jest dla nas ważna. Chcemy aby poczuł to każdy odwiedzający nasz gabinet i z chęcią tu powracał nawet, jeśli tylko na małą kawkę.

Nasze ścieżki.

Choć w tym miejscu i z tą nazwą wystartowaliśmy w 2012 r. to moje doświadczenie zawodowe jest znacznie bogatsze. Mialam szczęście pracować w kilku dobrych salonach, pozdrawiam koleżanki. Udało mi się też uciec z toksycznych miejsc. Wykłady w szkole, prelekcje, prezentacje to ogromna satysfakcja z przekazywania swojej wiedzy innym i czasem do tego wracam, lecz w mniejszym zakresie gdyż wybrałam już swoją drogę.

Na swojej drodze zawodowej udało mi się spotkać wartościowych ludzi, z którymi współpracę wspominam miło do dziś. Udało mi się również, myślę z sukcesem, przygotować do zawodu wiele młodych osób. Sczególną radość daje mi fakt, że kontynuują pracę, rozwijają pasję a kilka nawet, otworzyło własne firmy.

Miejsce.

Wybór lokalizacji to trudna i wieloaspektowa sprawa. I tu znowu zadecydowali ludzie. Gospodarze, którzy dali się poznać od początku z jak najlepszej strony. Profesjonaliści, w każdym calu z dbałością o budynek, okolicę ale przede wszystkim swoich partnerów i ich klientów. Pawilon Za Biblioreką to nowoczesny budynek ze wszelkimi udogodnieniami. Posiadamy własny parking, lokale dostępne są dla osob niepełnosprawnych. Nasz slaon wyposażyliśmu równiez w klimatyzację. Nie bez znaczenia jest również wygodny dojazd oraz lokalizacja w centrum miasta.

Nie zapominamy również o naszych sąsiadach, z którymi bezkonfliktowo i miło układa się nam współpraca.

Salon.

Ogromną wagę przykładamy do higieny i bezpieczeństwa naszych klientów. Dlatego wyposażyliśmy nasz ciąg technologiczny w wysokiej klasy sterylizator do narzędzi, ktore używane są tyklo raz do zabiegu. Wyjmowane ze sterylnych jednorazowych opakowań przy kliencie. Sterylizator parowo ciśnieniowy - autoklaw regularnie kontrolowany jest pod względem skuteczności sterylizacji w zewnętrznym, niezależnym laboratorium medycznym. Do zabiegów używamy rękawiczek jednorazowych a w razie konieczności masek ochronnych. Personel wyszkolony jest z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Staramy się umawiac wizyty z pewnym zapasem czasu lecz jeśli się zdarzy, że trzeba chwilę poczekać na swoją kolej, klient może liczyć na serwowaną z expresu ciśnieniowego filiżankę kawy na wygodnej kanapie

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i rozwoju naszej małej firmy. Pozdrawiamy osoby, z którymi mamy i mieliśmy przyjemność współpracować. Wszystkich obecnych i przyszłych klientów i z a p r a s z a m y.

Zapraszamy

Salon kosmetyczny tel. 504 061 279
pn-pt 10-19
sobota 9-13

Nasi partnerzy

Odwieź również strony naszych partnerów

www.zabiblioteka.pl Anabel & Elgon
Korzystając z serwisu kosmetyczkaoswiecim.pl wyrażasz zgodę
na używanie cookies (ciasteczek) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.